Atteikuma tiesības

Atteikuma tiesības

  1. Jūs varat izmantot tiesības atteikties no preces un to atgriezt 14 kalendāro dienu laikā kopš tās iegādes, pie tam nenorādot atgriešanas iemeslu.
  2. Lai izmantotu atgriešanas tiesības, Jūs varat uzrakstīt iesniegumu, izmantojot veidlapas paraugu, kas ir izvietots mājaslapā veikals.elisenda.lv. Vēstule ar iesniegumu par preces atgriešanu Jums būs jānosūta pa pastu vai uz elektronisko pastu, lai informētu SIA Elisenda (juridiskā adrese: Bezdelīgu ielā 21, Ogre, LV5001, tālrunis: 65071810, elektroniskais pasts: info@elisenda.lv) par savu lēmumu atteikties no preces. Paziņojumu pat tiesību izmantošanu atgriezt preci vēlams nosūtīt līdz preces atgriešanas termiņa beigām.
  3. Atteikšanās tiesību izmantošanas termiņš beidzas pēc 14 dienām, sākot ar dienu, kad preci saņēmāt Jūs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs, un kuru Jūs norādījāt par pasūtījuma saņēmēju.
  4. Atteikšanās gadījumā no līguma, SIA Elisenda atgriezīs saņemto apmaksu par atgriezto preci konkrēta distancionālā līguma ietvaros (izņemot piegādes maksu), ne vēlāk par 14 dienām, sākot ar dienu, kad SIA Elisenda tika informēta par Jūsu lēmumu atteikties no šī līguma. SIA Elisenda var aizturēt apmaksas atgriešanu līdz brīdim, kad būs saņēmis no Patērētāja atgriežamās preces.
  5. Noteikti jāatceras, ka nosūtot preci atpakaļ Pārdevējam, Jums ir jānodrošina drošs iepakojums, lai prece transportēšanas laikā netiktu sabojāta. Ja Jūs vēlaties izmantot atteikšanās tiesības, atcerieties, ka uz Jums gulstas atbildība par preces vērtības zudumu gadījumā, ja preces ir izmantotas neatbilstoši savam mērķim, bet gan citiem mērķiem. Tāpēc ņemiet vērā, ka atsakoties no preces, Jums ir tiesības izmantot preci tikai tādā mērā, kādā tas nepieciešams tās pārbaudei. Izmantojot atteikšanās tiesības, Jūs esat atbildīgi par preces lietošanu, par tās vērtības un kvalitātes mazināšanos.

Gadījumā, ja Jūs vēlaties atteikties no preces, kārtīgi iepakojiet preci, pievienojiet atteikuma veidlapu (veidlapu var lejuplādēt šeit) un nosūtiet
ar Omnivas starpniecību:
Saņēmējs: SIA Elisenda, tālr.65071810
Ogre, T/C Ogres prestižs pakomāts, Mednieku iela 21/23

vai pa pastu uz adresi:
SIA Elisenda,
Brīvības 129a, Ogre, LV-5001

vai personīgi:

- Maskavas ielā 60, Rīgā

- Brīvības ielā 129a, Ogrē

Mēs darīsim visu, lai atteikšanās procedūra norisinātos iespējami īsākā laikā un Jums nesagādātu liekus satraukumus.

Piegādes apmaksa netiek atgriezta. Ar preces atgriešanu saistītos izdevumus sedz Patērētājs.


Cart 0 Preču grozs

Nav preces

Bezmaksas piegāde! Piegāde
0,00 € Kopā

Pirkt preces